Aimena statybos darbai

Statybos darbai

Aimena statybos darbai

Pamatų ir polių įrengimas Poliai yra viena svarbiausių statinio konstrukcijų. Neteisingai įrengti poliai ilgainiui gali turėti rimtų pasekmių. Pamatai priklauso nuo grunto tipo – lengvo arba sunkaus ir statinio svorio santykio.

Prieš įrengiant polius ypatingai svarbu pasiruošti šiuos darbus:

Atlikti aikštelės paruošimo darbus;

Parengti pamatų projektą;

Parengti individualų pamatų planą (nes kiekviename sklype grunto tipas yra skirtingas, todėl svarbu atlikti grunto tyrimus);

Įrengti drenažą ir hidroizoliaciją;

Pasirinkti tinkamą rostverko aukštį;

Pasiruošti vandeniui laidų gruntą, kuris nekaups drėgmės (smėlis/žvyras);

Išvedžioti komunikacijos vamzdžius.

Statybų aikštelių/kasimo darbai

Atliekant statybas labai svarbu laikytis kokybės standartų, tad statybos aikštelė privalo būti paruošta laikantis visų standartų. Visų pirma norint pradėti atvežti visą reikalingą techniką ir medžiagas reikia išlyginti statybos plotą ir išvežti nereikalingas šiukšles.

Kasimo darbai

Atliekame kasimo darbus jūsų numatytams projektams, kasame tranšėjus, stumdome žemę. Kasimo darbai reikalingi relfefo lyginimui, kanalizacijos žiedų montavimams, pamatams, poliams ir panašiai.

Betoninės sienelės įrengimas

Kitaip tariant, tai atraminės sienos rengimas, kurią sudaro pamatinė sija ir gelžbetonio poliai. Šios sienos funkcija yra atlaikyti sulaikomos medžiagos slėgį dėl išorės poveikio (aukšto/žemo šlaito, nelygaus reljefo ir pan.).

Valymo įrenginių montavimas

Iškasame duobės gylius pagal vandens įrenginių gaminio matmenis. Kasimas šiuo atveju vyksta pradedant technika ir užbaigiant mechaniniu būdu. Tam kad būtų tiksliai nustatytas tinkamas gylis. Įkeliame įrenginius ir sureguliuojame ties reikalingu horizontalumu ir įgilinimu. Tai labai svarbu norint kad įrenginys funkcionuotų kokybiškai.

Individualių namų statyba

Statome individualius namus ir kotedžus. Turime savo namų projektus. Darbus atliekame nuo statybinės aikštelės paruošimo iki raktų perdavimo momento. Patarsime kaip išvengti klaidų ir kaip pasirinti teisingus žingsnius. Taip pat sutvarkome gerbūvį aplink namus.


Naugarduko g. 99, Vilnius

+370 (615) 67 934

info@aimena.lt